نکاتی درباره بازسازی منزل
۲۱ فروردین ۱۳۹۶
اصول طراحی غرفه نمایشگاهی
۲۱ فروردین ۱۳۹۶
نمایش همه

روشهای تغییر دکوراسیون

اگر می خواهید دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید از رازهایی که برای تغییر دکوراسیون وجود دارد استفاده کنید،حتی تغییرات کوچک نیز می‌تواند نمای داخلی خانه را متحول سازد.

۱:نقاشی کردن
با وجودی که به نظر کار کمی می‌آید ولی رنگ می‌تواند ظاهر اتاق را کاملا تغییر دهد. برای خانه‌های معمولی رنگ‌های خنثی مناسب است ولی الگوهای رنگی جالب می‌توانند زندگی روزمره را برایتان جالب‎تر سازد. رنگ فقط برای دیوارها نیست. شما می‌توانید برای جاهای دیگر نیز از آن استفاده کنید. برای مثال رنگ زدن کابینت‌ها و در‌ها می‌تواند موجب زیبایی بیشتر و باز شدن فضاها شود.

:۲تغییر دکوراسیون
لوازم اتاقتان را هرچند وقت یکبار جا به جا کنید. در این صورت فضای اتاقتان بازتر به نظر می رسد و بیشتر دوست دارید در آن اتاق باشید.

۳ :تغییر لوازم خانه
وقتی که تغییر دکوراسیون کافی نبود می‌توانید با خریداری کالاهای مورد نیاز اتاق را به روزرسانی کنید.

۴ :نصب لوازم کاربردی
از لوازم دکوری غیر معمول به عنوان ابزاری مفید در منزل استفاده کنید.
-برای مثال یک پنجره‌ کرکره‌ای را روی دیوارتان نصب کنید و از آن به عنوان جایی برای قرار دادن کلیدها، دعوت‌نامه‌ها و نامه‌هایتان استفاده کنید.
-لوازمی که نور را انعکاس می‌دهند موجب روشن شدن محیط می‌شوند.
-چند آیینه  در اتاقتان آویزان کنید. اینکار باعث انعکاس نور شده و اتاق بزرگتر به نظر می‌رسد.

:۵ نورپردازی بهتر
با استفاده از لامپ‌های کم مصرف هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و هم نور بهتری برای اتاق فراهم کنید. با این کار شما می‌توانید نورپردازی را در یک اتاق یا تمام خانه بهبود ببخشید و در عین حال یک کاهش مصرف اساسی در انرژی داشته باشید.

۶ :کمدهای بیشتر
از آنجایی که خریداری و عوض کردن کامل کمدها گران قیمت است به دنبال راه‌های جایگزینی برای افزایش فضای نگه داری لباس‎ها باشید.

۷: در منزل تان پرده های بلند آویزان کنید
اگر از میله پرده های مماس با سقف و پرده های بلند که با زمین در تماس باشد، استفاده کنید پنجره های منزل تان کشیده تر به نظر می رسد. این ایده در اتاق خواب بسیار کارا و مناسب می باشد.
با ترفندهای گفته شده بدون هزینه‌ زیاد می‌توانید بهبودی‌های قابل توجهی در فضا به وجود آورید. هرگز تغییرات کوچک و تاثیرات بزرگی که می‎توانند داشته باشند را نادیده نگیرید.